Suzuki dr 125

Wszytsko o suzuki dr 125

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2008-08-10 14:11:37

RedragoOn

Poziom |

Zarejestrowany: 2008-08-10
Posty: 1
Punktów :   

Wybór

Witam wszystkich,

   Jako że jestem tyrochę zielony w tych sprawach pytam się (narazie kilku) mam nadzieję doświadczonych motocyklistów Zamierzam za rok zdawać na prawo jazdy A1,a później planuję zakup motoru... no właśnie jakiego? marzeniem oczywiście jest Honda NSR ale to szosówka, a poza tym zabiłbym się na niej xD Pomyślałem że lepszybyłby enduro...Myślałem o Yamashce DT 80 lub własnie Suzuki DR 125. Chodzi mi o to ,aby cena motoru nie przekraczała 3 tys. Mam jak narazie 15 lat (jeszcze tylko roczek , 181 cm wzrostu i 58 kg wagi ... Myślę że  obydwa te motorki są bardzo dobre,wytrzymałe itd. Lecz jednak chciałbym poznać waszą opinię . POzdro

P.S. Wiem że między obydwoma tymi motorkami jest różnica 2 suwów..Co poradzicie?!

Ostatnio edytowany przez RedragoOn (2008-08-10 14:13:04)

Offline

#2 2008-08-13 01:38:06

pawlik666

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wybór

Jak myślisz o dt80 to po co Ci będzie A1.Jeśli nie jesteś doświadczony to dt 80 starczy Ci na początek zresztą w sumie dr 125 porównuje się do dt 80 tak więc nie wiem to raczej Twoja decyzja.Ja na Twoim miejscu nie wywalał bym kasy na A1 kupiłbym narazie jakas 80 zarejestrowana na motorower a potem na 18 juz A walnąc bo nie ma chyba po co wywalac kasy tyle na dwa lata.Chyba że masz kase.No ale jeśli jesteś zielony to fakt łatwiej będzie Ci sie zapoznać z jakimś miotrowerkiem niż odrazu zaczynać od 125.Sam mam dr 125 i myśle że gdybym dosiadł jej nie mając pojęcia o motorach mógłbym sobie zrobić troche krzywdy.Ze względu na to że lubię moto przycisnąć a brak doświadczenia raczej by się prz7yczynił do kilka szlifów w lesie.

Offline

#3 2008-09-03 18:18:40

apka2

Poziom |

Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wybór

czemu dr 125 a dt 80
mogę ci tylko polecić dr no niech bedize wymienie sobie kilka plusow dr a czego nie ma dt
dr 4sów czyli nie zawodny silniczek mało pali napewno mniej niz dt w dt jesli masz cięzko prawą ręke nie wyrobisz na tłoki
chyba że bedziesz chciał skakać i to dt ma chyba bardziej lepsze zawieszeni chodz nei wiem i dt to kazdy ma
a i zasadnicza sprawa dr 125 ma około 12 koni a dt ma wiecej chodż nie pamietam ile
ale dr nadrobi to momentem obrotowym
tyle odemnie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie starych kaset warsztat samochodowy lublin bogucin serwis iveco hotele w Ciechocinku New Delhi Hotels